Sort by
  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Fourth of July

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Nimesh Patel: Thank You China

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Pistol

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Interceptor

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Vendetta

  • My Butt Has a Fever

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Tear in the Sky

    ★½

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★★★½

  • Joe List: This Year's Material

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★½

  • We Own This City

    ★★★★★

  • Dinosaurs - The Final Day with David Attenborough

    ★★★½

  • Father Stu

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • WeCrashed

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★★

  • X

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★