Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Papillon

Papillon

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
Jerry & Marge Go Large

Jerry & Marge Go Large

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
We Are Marshall

We Are Marshall

2006
×
★★½
Edit this entry  
17
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★½
Edit this entry  
17
Father of the Bride

Father of the Bride

2022
×
★★★
Edit this entry  
17
The Offer

The Offer

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Wyrm

Wyrm

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
Million Dollar Arm

Million Dollar Arm

2014
×
★★★
Edit this entry  
15
Downton Abbey: A New Era

Downton Abbey: A New Era

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Chris Distefano: Speshy Weshy

Chris Distefano: Speshy Weshy

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
14
3 Men and a Baby

3 Men and a Baby

1987
×
★★★
Edit this entry  
14
Mr. Baseball

Mr. Baseball

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fire Island

Fire Island

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Last 19 Minutes of Danny K's Life

The Last 19 Minutes of Danny K's Life

×
★★★
Edit this entry  
07
Prehistoric Planet

Prehistoric Planet

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Megan Leavey

Megan Leavey

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
Major League: Back to the Minors

Major League: Back to the Minors

1998
×
★★
Edit this entry  
04
Julia

Julia

2021
×
★★★★
Edit this entry  
04
South Park: The Streaming Wars

South Park: The Streaming Wars

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
Interceptor

Interceptor

2022
×
★½
Edit this entry  
03
Under the Banner of Heaven

Under the Banner of Heaven

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Sid & Nancy

Sid & Nancy

1986
×
★★½
Edit this entry  
02
Bo Burnham: The Inside Outtakes

Bo Burnham: The Inside Outtakes

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Egg

The Egg

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
He Has Seen War

He Has Seen War

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
We Own This City

We Own This City

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Pistol

Pistol

2022
×
★★★★
Edit this entry  
30
Father Stu

Father Stu

2022
×
★★½
Edit this entry  
29
The Kids in the Hall: Comedy Punks

The Kids in the Hall: Comedy Punks

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
Emergency

Emergency

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
Jackass 4.5

Jackass 4.5

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Jibaro

Love, Death & Robots: Jibaro

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Mason's Rats

Love, Death & Robots: Mason's Rats

2022
×
★★½
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Swarm

Love, Death & Robots: Swarm

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Kill Team Kill

Love, Death & Robots: Kill Team Kill

2022
×
★★★★
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Love, Death & Robots: Life Hutch

Love, Death & Robots: Life Hutch

2021
×
★★★★★
Edit this entry