Sort by
  • Rebecca

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Zog

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Ideal Home

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • A Very English Scandal

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Red Sparrow

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • Murder on the Blackpool Express

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★½

  • Alias Grace

    ★★★★½

  • The Child in Time

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • Unicorn Store

    ★★★★

  • Disobedience

    ★★★★

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • My Cousin Rachel

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Gifted

    ★★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Team Thor: Part 2

    ★★★★★

  • God's Own Country

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Sherlock: The Final Problem

  • Rogue One: A Star Wars Story