RSS feed for Ateeq
  • Chernobyl

    ★★★★

  • Naked

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★

  • The Terminal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★½

  • Official Secrets

    ★★★½

  • Ex Machina

  • Karakon On The Street

    ★★★

  • Al-mouled

    ★★

  • So the Smoke Won't Blow Away

    ★★★

  • We Are the Bus People

    ★★★

  • Valkyrie

    ★★★

  • American Psycho

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Unbroken

    ★★★½

  • The Kid

    ★★★½

  • Good Bye Lenin!

    ★★★½