• Indiana Jones 5

  • Scream

    ★★

  • Death to 2021

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • The Humans

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★★

  • Beckett

    ★★★

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Stowaway

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Broadcast Signal Intrusion

  • Girl in the Basement

  • Safer at Home

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★