Atl94_ has logged 119 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Mule

The Mule

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
A Knight's Tale

A Knight's Tale

2001
×
★★★★
Edit this entry  
26
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Last Days of Knight

The Last Days of Knight

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★
Edit this entry  
13
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
mid90s

mid90s

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Halloween

Halloween

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
Read the review Edit this entry  
13
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Peppermint

Peppermint

2018
×
Read the review Edit this entry  
07
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Nun

The Nun

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Operation Finale

Operation Finale

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Kin

Kin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A-X-L

A-X-L

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Alpha

Alpha

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mile 22

Mile 22

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Dark Money

Dark Money

2018
×
★★★
Edit this entry  
29
Bill Nye: Science Guy

Bill Nye: Science Guy

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Mountain

Mountain

2017
×
★★
Edit this entry  
09
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
Read the review Edit this entry  
09
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Whitney

Whitney

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Boundaries

Boundaries

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
American Animals

American Animals

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tag

Tag

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry