• Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

    ★★★

  • Our Father

  • Choose or Die

    ★½

  • IU Documentary 'Pieces: Winter of a 29-Year-Old'

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • The Adam Project

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Invisible Thread

  • The Weekend Away

    ★½

  • Restless

  • Turning Red

    ★★½

  • Life Is But a Dream

  • The In Between

    ½

  • Love and Leashes

  • The Privilege

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • The House

  • Brazen

  • Special Delivery

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • American Girl

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Yara

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • Fever Dream

  • The Mad Women's Ball

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Hand of God

  • Aftermath

    ½

  • Free Guy

    ★½

  • Blood Red Sky

  • Old

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

  • How to Become a Tyrant

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★½

  • Catman

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Oxygen

    ★★

  • Aloners

    ★★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Ride or Die

  • Save Ralph

  • Madame Claude

  • The Box

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ½

  • Double Patty

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Red Dot

    ½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Space Sweepers

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Below Zero

  • Flee

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★