• Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Dashcam

    ½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

  • The Outfit

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Celebrating Betty White: America's Golden Girl

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Red Notice

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Injustice

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Bingo Hell

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Desperate Hour

    ★★