Sort by
  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • 1000 Miles From Christmas

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Schumacher

    ★½

  • Lead Me Home

  • Dune

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

  • Vivo

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Stowaway

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Seaspiracy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Houseboat

  • Space Sweepers

    ★★½

  • The Dig

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Just Another Christmas

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Last Journey

    ★★★

  • Tenet

    ½

  • Class Action Park

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Host

    ★★★

  • Fear City: New York vs The Mafia

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Blood Rider

  • Arkansas

    ★★★½

  • Be Absolute for Death

  • Chunky Shrapnel

  • The Main Event

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Fukushima 50

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • Underwater

    ★★½

  • Gorillaz: Reject False Icons

    ★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Advantages of Travelling by Train

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Blood Machines

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • This Train I Ride

  • Joker

    ★★★½