Sort by
  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Girl Blunt

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Yesterday, it rained

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★