Sort by
  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • Coup de chance

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Richelieu

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Only the River Flows

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • A Little White Lie

    ★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • Femme

    ★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Shayda

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Epic Tails

    ★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Suzume

  • Behind the Haystacks

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Stone

    ★★½

  • Εκεί που Ζούμε

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Pretty Red Dress

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½