• Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★★

  • Death Proof

    ★★★★

  • Toc Toc

    ★★

  • Warm Bodies

    ★★

  • American Sniper

    ★★★

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★★

  • Period. End of Sentence.

    ★★★★★

  • Ana e Vitória

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Coffee with Cinnamon

    ★★★★½

  • 4 Little Girls

    ★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★½