Sort by

Aubrey has logged 171 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Erik the Viking

Erik the Viking

1989
×
★★
Read prior review Edit this entry  
07
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★
Edit this entry  
29
Switch

Switch

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Beautiful Beast

The Beautiful Beast

2006
×
★★
Edit this entry  
14
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Panther

Black Panther

2013
×
★★
Edit this entry  
10
Batman: Mask of the Phantasm

Batman: Mask of the Phantasm

1993
×
★★
Edit this entry  
06
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Level 16

Level 16

2018
×
★★
Edit this entry  
08
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Good Mother

The Good Mother

1988
×
★★
Edit this entry  
24
Me You Madness

Me You Madness

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★
Edit this entry  
12
Domino

Domino

2019
×
★★
Edit this entry  
06
Machete Kills

Machete Kills

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★
Edit this entry  
26
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★
Edit this entry  
24
October Sky

October Sky

1999
×
★★
Edit this entry  
20
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★
Edit this entry  
13
Before and After

Before and After

1996
×
★★
Edit this entry  
11
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★
Read prior review Edit this entry  
06
Laws of Attraction

Laws of Attraction

2004
×
★★
Edit this entry  
06
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

2004
×
★★
Edit this entry  
02
Radio Rebel

Radio Rebel

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Billy Bathgate

Billy Bathgate

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Zardoz

Zardoz

1974
×
★★
Edit this entry  
19
D.O.A.

D.O.A.

1988
×
★★
Edit this entry  
14
Superman IV: The Quest for Peace

Superman IV: The Quest for Peace

1987
×
★★
Edit this entry  
14
Beautiful Girls

Beautiful Girls

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Charlie Bartlett

Charlie Bartlett

2007
×
★★
Edit this entry  
09
One More Time

One More Time

2015
×
★★
Edit this entry  
03
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Freeheld

Freeheld

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Cannibal Ferox

Cannibal Ferox

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Next

Next

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Resident Evil: Apocalypse

Resident Evil: Apocalypse

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Potato Dreams of America

Potato Dreams of America

2021
×
★★
Edit this entry  
06
Misha and the Wolves

Misha and the Wolves

2021
×
★★
Edit this entry  
29
The Hobbit

The Hobbit

1977
×
★★
Edit this entry  
24
Bratz

Bratz

2007
×
★★
Edit this entry  
07
Sweet Prudence & the Erotic Adventure of Bigfoot

Sweet Prudence & the Erotic Adventure of Bigfoot

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Joneses

The Joneses

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Wild Wild West

Wild Wild West

1999
×
★★
Edit this entry  
01
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death

Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death

1989
×
★★
Edit this entry  
22
Gremlins 2: The New Batch

Gremlins 2: The New Batch

1990
×
★★
Edit this entry  
19
Blood

Blood

1973
×
★★
Edit this entry  
18
Black Belt Jones

Black Belt Jones

1974
×
★★
Edit this entry