• Nope

    ★★★★

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★½

  • Moonshot

  • X

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Annette

    ★★½

  • Dating & New York

    ★★★½

  • Feel So Good

  • In the Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • After We Collided

    ★★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Normal People

    ★★★★½

  • Mrs. America

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Onward

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • McMillion$

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Watchmen

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½