audrey has logged 22 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Vagabond

Vagabond

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Water Lilies

Water Lilies

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Seth Meyers: Lobby Baby

Seth Meyers: Lobby Baby

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Negative Space

Negative Space

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry