Sort by
  • Red, White & Royal Blue

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Asteroid City

  • Little Girl Blue

  • Strange Way of Life

  • The Little Mermaid

  • Beau Is Afraid

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

  • The Super Mario Bros. Movie

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

  • Orlando, My Political Biography

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

  • Passages

  • Babylon

  • Suzume

  • Talk to Me

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live Broadcast from Buenos Aires

  • Do Revenge

  • My Policeman

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

  • The Menu

  • No Limit

  • Blonde

  • Dreamin’ Wild

  • The Eternal Daughter

  • Dead for a Dollar

  • Don't Worry Darling

  • Amanda

  • The Whale

  • The Wonder

  • Bones and All

  • Red Shoes

  • Angry Annie

  • LOLA

  • Persuasion

  • Naked Gardens

  • Elvis

  • Smoking Causes Coughing

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

  • Final Cut

  • Everything Everywhere All at Once

  • Incredible But True

  • Living

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Simone: Woman of the Century

  • I Am Trying to Remember

  • All Too Well: The Short Film

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • No Time to Die

  • Cry Macho

    ★★½

  • Some Like It Rare

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

  • The Stronghold

  • The Demons of Dorothy

  • OSS 117: From Africa with Love

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Black Box

  • Eiffel

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Framing Britney Spears

  • The LP Show - Act 4

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions