RSS feed for Aurora
  • Thelma & Louise

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The King

    ★★½

  • There Will Be Blood

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • 5 Centimeters per Second

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Lost in Translation

    ★★★½

  • Casablanca

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Happy Together

    ★★★★½

  • Farewell My Concubine

    ★★★★★

  • Nina Wu

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★