Aurora p-i has logged 28 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ma

Ma

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Faces

Faces

1968
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Teeth

Teeth

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Blood Diner

Blood Diner

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Blood Rage

Blood Rage

1987
×
★★½
Edit this entry  
23
Da Hip Hop Witch

Da Hip Hop Witch

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Vincent Gallo as Flying Christ

Vincent Gallo as Flying Christ

1981
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
True Stories

True Stories

1986
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Keoma

Keoma

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Great Silence

The Great Silence

1968
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Django

Django

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shakma

Shakma

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nymphomaniac: Vol. II

Nymphomaniac: Vol. II

2013
×
Read the review Edit this entry  
13
Nymphomaniac: Vol. I

Nymphomaniac: Vol. I

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Wild Things

Wild Things

1998
×
★★
Edit this entry  
10
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Highlander

Highlander

1986
×
★★★
Edit this entry  
05
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Keoma

Keoma

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Tango & Cash

Tango & Cash

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Django

Django

1966
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry