Sort by

Austin has logged 22 entries for films during July 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Edit this entry  
29
Vacation

Vacation

2015
×
★★★½
Edit this entry  
27
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Pixels

Pixels

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Changeling

Changeling

2008
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★
Edit this entry  
22
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Edit this entry  
18
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Trainwreck

Trainwreck

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Flirting with Disaster

Flirting with Disaster

1996
×
★★★★
Edit this entry  
16
Max

Max

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Creep

Creep

2014
×
★★★★
Edit this entry  
13
Self/less

Self/less

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Minions

Minions

2015
×
★★
Edit this entry  
09
The Gallows

The Gallows

2015
×
★★★★
Edit this entry  
09
Repulsion

Repulsion

1965
×
★★★★★
Edit this entry  
08
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
The Overnight

The Overnight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry