Sort by

Austin has logged 21 entries for films during July 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★
Edit this entry  
28
Nerve

Nerve

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
Batman: The Killing Joke

Batman: The Killing Joke

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★½
Edit this entry  
25
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Million Dollar Baby

Million Dollar Baby

2004
×
★★★★
Edit this entry  
09
Brazil

Brazil

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Legend of Tarzan

The Legend of Tarzan

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
Read the review Edit this entry  
02
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry