Sort by

Austin has logged 28 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Antlers

Antlers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Fistful of Fingers

A Fistful of Fingers

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hypnotic

Hypnotic

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lamb

Lamb

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Night Teeth

Night Teeth

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Injustice

Injustice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fever Dream

Fever Dream

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Grudge

Grudge

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Maid

Maid

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry