RSS feed for Austo191

Austo191 has logged 24 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Alien: Harvest

Alien: Harvest

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
Alien: Night Shift

Alien: Night Shift

2019
×
★★
Edit this entry  
30
Everest

Everest

2015
×
★★★½
Edit this entry  
28
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Audition

Audition

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Alien: Specimen

Alien: Specimen

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Alien: Containment

Alien: Containment

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bowling for Columbine

Bowling for Columbine

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
4444444444

4444444444

1998
×
★★½
Edit this entry  
21
In a Corner

In a Corner

1998
×
★★½
Edit this entry  
20
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tourist Trap

Tourist Trap

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pulse

Pulse

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Road

The Road

2009
×
★★★★
Edit this entry  
10
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Basket Case

Basket Case

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Tale of Two Sisters

A Tale of Two Sisters

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry