RSS feed for Austo191
  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★½

  • Apostle

    ★★★★

  • The Perfection

    ★½

  • Green Book

    ★★★

  • Her Smell

    ★★★★½

  • Wild Rose

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Nightingale

    ★★★½

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Cam

    ★★★

  • The 2000s

  • Possum

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Knife+Heart

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Bruno

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Diane

    ★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • Super Troopers 2

    ★★½

  • Elvis Presley: The Searcher

  • Andre the Giant

    ★★★½

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Fast Color

    ★★★½

  • The Bill Murray Stories: Life Lessons Learned from a Mythical Man

    ★★★

  • Blockers

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Death Wish

    ★½

  • Luz

    ★★★½

  • Team Darryl

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • An Evening with Beverly Luff Linn

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Searching

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★★

  • The Kindergarten Teacher

    ★★★

  • Tom Segura: Disgraceful

    ★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

  • Nature Boy

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★