Sort by
  • You People

    ★★★½

  • Bank of Dave

    ★★★

  • Harry: The Interview

    ★★★

  • The Big Eurovision Party

    ★★★★

  • Sam Ryder Rocks New Year’s Eve

    ★★★★

  • Mayflies

    ★★★★

  • A Ghost Story for Christmas: Count Magnus

    ★★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★★

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★★★

  • Adult Human Female

    ½

  • Poker Face

    ½

  • The Menu

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • The Accursed

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Matriarch

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • The Fringe, Fame and Me

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Paul McCartney at Glastonbury 2022

    ★★★★½

  • Billie Eilish at Glastonbury 2022

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • What Is a Woman?

    ½

  • Pistol

    ★★★★½

  • Interceptor

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

  • The Staircase

    ★★★½

  • Stephen Sondheim's Old Friends

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★

  • Gaslit

    ★★★½

  • National Theatre Live: Henry V

    ★★★★½

  • The Gondoliers

    ★★★

  • The Thief, His Wife and the Canoe

    ★★★½

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★★★½

  • Nikki Grahame: Who Is She?

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

  • Then Barbara Met Alan

    ★★★½

  • Mickey: The Story of a Mouse

    ★★★★

  • Umma

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★