Forgotten password?
★★★★ Rewatched 21 Jan, 2021
I hate when he wears those dumb glasses 🙄
★★★★½ Watched 15 Jan, 2021 1
Machiavellian ass bitch
★★★★★ Rewatched 07 Jan, 2021 2
One of the cheekiest movies of all time. Eli Roth knew what he had to do and the douchebag did it!
★★★★★ Rewatched 28 Dec, 2020
Who would be friends with me!!! I hate everyone and everything seems stupid to me!!!
★★★★★ Rewatched 26 Dec, 2020 1
We could be that mistake! ❤️
★★★★★ Rewatched 24 Dec, 2020
“Why is he allowed to be like this... like what does he do?”
“What do you mean? Like, why is he God?”
★★★★ Rewatched 17 Dec, 2020 2
I speak for the dead!!! 🤩
★★★★ Rewatched 16 Dec, 2020
“I mean they obviously didn’t plan all this out but it’s still pretty cool.”
★★★★ Rewatched 15 Dec, 2020 1
Leftist John Kramer!
★★★★½ Rewatched 12 Dec, 2020
Smart sexy strong Strahm
★★★★½ Rewatched 08 Dec, 2020
Enough of Hoffman’s fucking charades!!!
★★★★½ Rewatched 05 Dec, 2020
Horny