Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Boom! Boom! The World vs. Boris Becker

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Reggie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Offside: The Harold Ballard Story

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

  • Violent Night

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Stutz

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★½

  • Killer Sally

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Murders at the Burger Joint

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • The Immaculate Room

    ★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★