Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

  • Samaritan

    ★½

  • I Came By

    ★★½

  • Beast

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Revealer

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Liam Gallagher: 48 Hours at Rockfield

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Night's End

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½