Sort by
  • Bird Box

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Love, Simon

    ★★

  • How to Talk to Girls at Parties

    ★★★★

  • Finding Dory

  • The Maze Runner

    ★★★★

  • Maleficent

  • Wreck-It Ralph

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Madagascar

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★

  • American Pie

    ★★

  • Titanic

  • Toy Story

    ★★★★

  • Clueless

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

  • Ghostbusters

    ★★

  • Jaws

    ★★★★

  • Willy Wonka & the Chocolate Factory