Sort by

Brent has logged 14 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
On the Record

On the Record

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Seberg

Seberg

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fast and Fierce: Death Race

Fast and Fierce: Death Race

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
The Lovebirds

The Lovebirds

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Saint Frances

Saint Frances

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shirley

Shirley

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ordinary Love

Ordinary Love

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Capone

Capone

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
How to Build a Girl

How to Build a Girl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Jesus Rolls

The Jesus Rolls

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Wretched

The Wretched

2019
×
★★
Read the review Edit this entry