RSS feed for Aster
  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Tall Girl

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Judy

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Child's Play

    ★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Dark Phoenix

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Ma

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★½

  • Yesterday

    ½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Bob Emergency

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★½

  • Guava Island

    ★★

  • After

    ½

  • Five Feet Apart

  • Us

    ★★★★

  • Dumbo

  • Booksmart

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★½

  • Long Shot

    ★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • The Aftermath

    ★★

  • The New ‘On Cinema’ Oscar Special

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Luce

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Ms. Purple

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★

  • Late Night

    ★½

  • Serenity

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★½

  • Stan & Ollie

    ★★

  • Been So Long

    ★★★

  • Venom

  • Vita & Virginia

    ★★★★

  • Green Book

    ★★