RSS feed for Aster
  • High Life

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • Greta

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Great Buster: A Celebration

    ★½

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • The Package

    ★½

  • Cam

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Sharp Objects

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★½

  • 211

  • Knife+Heart

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Diamantino

    ★½

  • Wild

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

  • Duck Butter

    ★★½

  • Ready Player One

    ½

  • Support the Girls

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★½

  • Black Mother

    ★★★½

  • Mute

    ★½

  • Isle of Dogs

    ★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★

  • Shirkers

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Step Sisters

    ★½

  • Blindspotting

    ★★★½

  • Proud Mary

    ★★

  • The Commuter

    ★½

  • The Post

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★

  • The Trial

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Murder on the Orient Express

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★

  • Unicorn Store

    ★½

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★½

  • mother!

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Death Note

    ★½

  • Logan Lucky

    ★★