RSS feed for Aster
  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Girls Trip

    ★★★½

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★

  • My Cousin Rachel

    ★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • War Machine

    ★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Beguiled

    ★★

  • Cars 3

    ★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★

  • The Mummy

  • Twin Peaks: The Return

  • Lu Over the Wall

    ★★★½

  • Okja

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • The Lovers

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Gifted

    ★★★

  • Night Is Short, Walk on Girl

    ★★★★

  • The Zookeeper's Wife

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Oh Lucy!

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • How to Be a Latin Lover

    ★★

  • The Foreigner

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Our Cinema Oscar Special

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Big Little Lies

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • The Space Between Us

  • Band Aid

    ★★★

  • Girlfriend's Day

    ★★

  • Brigsby Bear

    ★★★★

  • Beatriz at Dinner

    ★★½

  • Beach Rats

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Columbus

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★½

  • XX

    ★★

  • Wind River

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • Dina

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★

  • A Dog's Purpose

    ★★½

  • Monster Trucks

    ★½

  • The Wedding Plan

    ★½

  • Fences

    ★★★½

  • Passengers

  • Hidden Figures

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • The Great Wall

    ½

  • Moana

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★½

  • Trolls

    ★★★

  • Split

    ★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • The Edge of Seventeen

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★½

  • The Founder

    ★★

  • Paris Can Wait