RSS feed for Aster
  • Parasite

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Judy

    ★★★½

  • The Killing

    ★★½

  • The King of Comedy

    ★★★★½

  • Some Like It Hot

    ★★★★½

  • An American Werewolf in London

    ★★★

  • Bad Lieutenant

    ★★★½

  • Rashomon

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Serenity

    ★★½

  • Ms. Purple

    ★★★½

  • Hero

    ★★★

  • Gattaca

    ★★

  • Dressed to Kill

    ★★½

  • A.I. Artificial Intelligence

    ★★★★