Sort by
  • boygenius: the film

  • Swarm

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • The Valley of Vision

  • 65

    ★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Bocchi the Rock!

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Josh Gondelman: People Pleaser

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Le Pupille

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★

  • EO

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★