Sort by
  • Sam & Mattie Make a Zombie Movie

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Witness Infection

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Stylist

    ★★½

  • Sister Tempest

    ★★★★½

  • Follow Me

    ★★★½

  • Remy's Demons

  • A Nun's Curse

    ★★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★½

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★★

  • A Psycho's Path

    ½

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★★½

  • The Perished

    ★★★½

  • Itsy Bitsy

    ★★★½

  • The Wretched

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Satanic Panic

    ★★★½

  • Shed of the Dead

    ★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★½

  • Mass Hysteria

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Furies

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • I See You

    ★★★½

  • Daniel Isn't Real

    ★★★★

  • Darlin'

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • Polaroid

    ★★

  • Escape Room

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Skin Creepers

    ★★½

  • Monster Party

    ★★½

  • The VelociPastor

    ★★★

  • Hell Fest

    ★★★

  • Head Count

    ★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★½