Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Sam & Mattie Make a Zombie Movie

Sam & Mattie Make a Zombie Movie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Witness Infection

Witness Infection

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Stylist

The Stylist

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Red State

Red State

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Braven

Braven

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Underwater

Underwater

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fatman

Fatman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Rampage: President Down

Rampage: President Down

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rampage: Capital Punishment

Rampage: Capital Punishment

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rampage

Rampage

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Silent Night

Silent Night

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Home Sweet Home

Home Sweet Home

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Devil's Candy

The Devil's Candy

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sister Tempest

Sister Tempest

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mass Hysteria

Mass Hysteria

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Follow Me

Follow Me

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Escape from L.A.

Escape from L.A.

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wolf Creek 2

Wolf Creek 2

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wolf Creek

Wolf Creek

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Ice Cream Man

Ice Cream Man

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
A Nun's Curse

A Nun's Curse

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Polaroid

Polaroid

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Boar

Boar

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Class of 1984

Class of 1984

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Itsy Bitsy

Itsy Bitsy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Wildling

Wildling

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Wildling

Wildling

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Boat

The Boat

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
I See You

I See You

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Platform

The Platform

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry