• Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★

  • Funny How Things Go From One Thing To Another

    ★★★½

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • All Together Now

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Desperados

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Bombshell in Concert

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Uncorked

    ★★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Time

    ★★★★½

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ★½

  • Happy Old Year

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

    ★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★½

  • Lady Time

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • Rattlesnake

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★