Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Offering

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★½

  • Motion Detected

    ½

  • Attachment

    ★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • Pacifiction

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Godland

    ★★★½

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Enys Men

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★