RSS feed for Andrew

Andrew has logged 18 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★
Edit this entry  
28
Last Ones Out

Last Ones Out

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
American Animals

American Animals

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bao

Bao

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★
Edit this entry  
21
Pope Francis: A Man of His Word

Pope Francis: A Man of His Word

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mountain

Mountain

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Night of the Virgin

The Night of the Virgin

2016
×
★★½
Edit this entry  
14
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Becks

Becks

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Gospel According to André

The Gospel According to André

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Like Me

Like Me

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
On Chesil Beach

On Chesil Beach

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry