Sort by
  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Neal Brennan: Blocks

  • Director by Night

  • I'm Totally Fine

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of She-Hulk: Attorney at Law

  • The Old Man and Gasworm

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Kalev

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Ms. Marvel