Sort by

tom has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
Jakob's Wife

Jakob's Wife

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Happy Birthday to Me

Happy Birthday to Me

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Creating an Army of the Dead

Creating an Army of the Dead

2021
×
Edit this entry  
24
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mainstream

Mainstream

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Adventure Time: Distant Lands

Adventure Time: Distant Lands

2020
×
Edit this entry  
03
A Bay of Blood

A Bay of Blood

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry