• Clerk

    ★★★★

  • Old

  • McCartney 3,2,1

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • The Workplace

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Spine of Night

    ★★★

  • Inbetween Girl

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Not Going Quietly

    ★★★★½

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

    ★★½

  • United States vs. Reality Winner

    ★★★

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★★

  • Introducing, Selma Blair

    ★★★★½

  • Malignant

  • Gaia

    ★½

  • Lily Topples The World

    ★★½

  • Learning Tagalog with Kayla

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Language Lessons

    ★★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

  • Cherry

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Bleeding Audio

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • How It Ends

  • Don't Go Tellin' Your Momma

    ★★★★½

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★

  • News of the World

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • Mank

    ★★★

  • Sassy Justice

  • Alien on Stage

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Once Upon a Snowman

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches