ayla has logged 23 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Surf's Up

Surf's Up

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Extraction

Extraction

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
The Turning

The Turning

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Angry Birds Movie 2

The Angry Birds Movie 2

2019
×
★★½
Edit this entry  
18
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Like a Boss

Like a Boss

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Underwater

Underwater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Swallow

Swallow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry