RSS feed for AYNT
  • DAU. String Theory

    ★★★

  • Undine

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Beanpole

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Smallfoot

    ★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Widows

    ★★★

  • Why Are We Creative?: The Centipede's Dilemma

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • Leto

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Dovlatov

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Three Seconds

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Coco

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • How Viktor

    ★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • Loveless

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Square

    ★★★½

  • Gifted

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Song to Song

    ★★★½

  • The Party

    ★★★½

  • T2 Trainspotting

    ★★★★

  • Rebel in the Rye

    ★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • Silence

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Accountant

    ★★★½

  • Split

    ★★★

  • Jackie

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • Warcraft

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★

  • Loving

    ★★★½

  • Raw

    ★★½