• Benden Ne Olur

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Don't Look Up

    ★★★

  • I Saw the Sun

    ★★★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Spring Blossom

    ½

  • Matthias & Maxime

    ★★★

  • Steppe

    ★★★

  • Frida

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Lux Æterna

    ★★★

  • Milk

    ★★★

  • Egg

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Dogtooth

    ★★★★

  • Benny's Video

    ★★★★

  • About Elly

    ★★★★½