azmoztyks11 has logged 179 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mandy

Mandy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Second Act

Second Act

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Mule

The Mule

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cam

Cam

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Barbershop: The Next Cut

Barbershop: The Next Cut

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Creed II

Creed II

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Creed

Creed

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Widows

Widows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Little Giants

Little Giants

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Malibu's Most Wanted

Malibu's Most Wanted

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Malibu's Most Wanted

Malibu's Most Wanted

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
I Know What You Did Last Summer

I Know What You Did Last Summer

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry