azmoztyks11 has logged 28 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Halloween

Halloween

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Charlie and the Chocolate Factory

Charlie and the Chocolate Factory

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
She's All That

She's All That

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Money Talks

Money Talks

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Casino

Casino

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Halloween: The Curse of Michael Myers

Halloween: The Curse of Michael Myers

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Poltergeist

Poltergeist

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Goosebumps 2: Haunted Halloween

Goosebumps 2: Haunted Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
First Man

First Man

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Carrie

Carrie

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry