• Mat Kilau

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Jaga-Jaga Senariounion

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kongsi Raya

    ★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Ada Hantu

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Mat Bond Malaya

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Ghost Mansion

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★★

  • The Deep House

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Vault

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Stand by Me Doraemon 2

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • 99 Names of Love

    ★★★★

  • The Blackout

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Nisekoi: False Love

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • After the Rain

    ★★★★

  • Inuyashiki

    ★★★★

  • Rampage

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • The 8-Year Engagement

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Ajin: Demi-Human

    ★★★★

  • Downsizing

    ★★★★★

  • Time Trap

    ★★★★★

  • The Wall

    ★★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★★★

  • One Week Friends

    ★★★★

  • The 100th Love with You

    ★★★★

  • Why Him?

    ★★★★★

  • Tomorrow I Will Date With Yesterday's You

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Your Lie in April

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★