Sort by

Azri Hazim has logged 53 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
One Week Friends

One Week Friends

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tomorrow I Will Date With Yesterday's You

Tomorrow I Will Date With Yesterday's You

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Orange

Orange

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Your Lie in April

Your Lie in April

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Inuyashiki

Inuyashiki

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Mermaid

The Mermaid

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Rampage

Rampage

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ghost Mansion

Ghost Mansion

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mat Bond Malaya

Mat Bond Malaya

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Ada Hantu

Ada Hantu

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Grimsby

Grimsby

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Species III

Species III

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Species II

Species II

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Species

Species

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
22
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Stand by Me Doraemon 2

Stand by Me Doraemon 2

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Stand by Me Doraemon

Stand by Me Doraemon

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
#Alive

#Alive

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
A Thousand Words

A Thousand Words

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Meet Dave

Meet Dave

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
18
In Time

In Time

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Wall

The Wall

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
18
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Project Almanac

Project Almanac

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★★
Edit this entry