Sort by
  • Soy Tu Fan: la película

  • The Secret Of Dr. Grinberg

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Photocopier

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Impossible Things

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Fallout

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Life Ahead

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Rebecca

    ★★

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • The Old Ways

  • Run

    ★★

  • Little Fish

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Coven

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • New Order

    ★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • Tragic Jungle

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ½

  • Host

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★

  • Tigertail

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★

  • Ultras

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • The Hater

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Schoolgirls

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★